Kdo jsem

Ing. Lukáš Staníček

Jmenuji se Lukáš Staníček a zabývám se analýzou neshod ve výrobních a opravárenských firmách s následným návrhem řešení. Často je toto označení nazýváno restrukturalizací.

Moje praxe začínala v technologii oprav autobusů. Následně jsem vykonával funkci ředitele výroby a ředitele divize dílen a opravárenství a to u největších společností v ČR se zaměřením na opravárenství v dopravě a výrobou náhradních dílů. Řídil jsem opravárenství a výrobu ve firmách s více než miliardovým obratem. V tomto segmentu se pohybuji již patnáct let.

Zkušenosti mám s řízením lidských zdrojů, dosahováním na zadané plánované hodnoty výroby a opravárenství, obchodním jednáním o nákupu a prodeji v oblasti náhradních dílů a kompletních celků, informačními a ekonomickými systémy, hospodářskými výsledky firem, fúzováním firem, dodavateli služeb a materiálu, atd.

Mohu nabídnout zkušenosti ze segmentu zlepšení hardwaru a softwaru pro opravárenské činnosti, dále personalistiky a personální stabilizace, evidenci zakázek, výroby, vyčlenění divizí či centralizace oprav výroby a provádění komplexních auditů s návrhem řešení.
Uvedené činnosti vedou ke snižováním nákladů a zvyšováním výnosů.

Svoji práci provádím důsledně a detailně pro co nejpřesnější a citlivé generování jednotlivých zásahů do Vaší firmy.